Vyberte stránku

Jsme partnerem stavebníků v České republice a na Slovensku již od roku 1995

 
V rámci naší práce jsme v denním kontaktu jak s investory plánovaných staveb, jejich architekty a projektanty, tak s realizátory staveb a výrobci stavebních materiálů v rámci jednotlivých regionů České republiky a Slovenska.

 

Jako podporu pro investory rodinných domů jsme připravili balíček dvou katalogů typových projektů rodinných domů, které jim pomohou jak vybrat ten vhodný dům pro své bydlení, tak ušetřit při jeho stavbě. 

Katalog Můj Dům od Business Media One s.r.o.

 je pro vás tou nejlepší inspirací nejkvalitnější architekturou rodinných domů. Množství návštěv zajímavých domů u nás i v zahraničí, rady ohledně stavby domu, zařizování interiérů, tvorby a údržby zahrad a nových technologiích. Můj dům několikrát získal ocenění titul Časopis roku.

Katalog Náš Dům od Architektonické kanceláře Křivka s.r.o.

obsahuje více než 700 typových projektů rodinných domů, které jsou pro vás inspirací pro výběr vašeho vysněného domu. Vychází v České republice již 25let.

Unikátní E-book

k objednávce katalogů ZDARMA od nás získáte v potvrzujícím emailu odkaz na unikátní E-book na stavebním trhu, který vás obeznámí o tom, jak vybrat projekční kancelář, projektanta a projekt samotný.

Více informací o naší společnosti naleznete na

www.istav.cz a nebo nás přímo kontaktujte na emailu [email protected]